Indywidualny coaching w zakresie sprzedaży jest idealny narzędziem dla sprzedawców zajmujących się sprzedażą typu B2B, którzy sprzedają złożone produkty, usługi i rozwiązania, a także dla liderów sprzedaży, przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy chcą zwiększyć swoje dochody i przywrócić zadowolenie z pracy.

Niezależnie od tego, czy właśnie dostałeś nową pracę i chcesz szybko wskoczyć na odpowiednie tory, czy po prostu potrzebujesz ulepszyć to, co już robisz aby sprzedawać więcej i lepiej, indywidualny Sales Coaching może Ci w tym pomóc.

Sales Coaching koncentruje się na pomaganiu handlowcom w rozwijaniu ich umiejętności, wiedzy i strategii, które poprawiają wyniki sprzedaży. Sprzedawcy, którzy korzystają z coachingu zazwyczaj mają lepiej rozwinięte umiejętności w zakresie sprzedaży oraz większą wiedzę branżową i produktową. Wiedzą również jak strategicznie myśleć o możliwościach sprzedażowych, aby generować wyższą i bardziej dochodową sprzedaż. Dlatego właśnie tak naprawdę coachingiem powinni się zajmować managerowie i liderzy sprzedaży każdego dnia trenując swoje zespoły sprzedażowe! Niestety zazwyczaj tak się nie dzieje… typowe wymówki braku tegu typu działań to:

  • Wydaje im się, że nie mają czasu na takie rzeczy
  • Nie wiedzą lub nie są pewni jak coaching powinien wyglądać
  • Nie rozumieją korzyści płynących z coachingu sprzedaży
  • Mają obawy przed obniżeniem u swoich podwładnych pewności siebie

Jako uczestnik tego programu będziesz korzystał z cotygodniowych, prywatnych spotkań z trenerem, którego zadaniem jest pomóc Ci na każdym etapie kariery sprzedażowej.

Na początku określimy twój plan sukcesu. Co tydzień będziesz uczyć się określonych technik i zachowań oraz tego jak je stosować w działaniach w oparciu o rzeczywiste sytuacje aby doprowadziły do osiągnięcia Twoich celów.

apple device blur blurry 273222

Omówimy napotykane przeszkody i bariery oraz określimy sposoby ich ominięcia, tak abyś po każdej sesji miał jasno sprecyzowane kroki i świadomość, że wiesz dokąd zmierzasz. Nauczysz się jak być świadomym popełnianych błędów i wyciągać z nich wnioski na co dzień. Następnie zidentyfikujesz działania, które najbardziej przybliżają Cię do sukcesu oraz dowiesz się jak je usprawnić i wzmocnić, tak aby stały się nawykami, które nie wymagają już wiele uwagi. Zamiast tego będą częścią Ciebie. Na koniec przeanalizujesz i dostosujesz swoje działania, aby stale odnosić oczekiwane wyniki.

Jeśli jesteś doświadczonym specjalistą sprzedaży B2B ale czujesz się wypalony, czujesz, że stoisz w miejscu a praca nie sprawia Ci już przyjemności i satysfakcji, to Sales Coaching może Ci pomóc przezwyciężyć te trudności i wrócić na odpowiednią ścieżkę kariery! Ponadto, czasami powtarzając a czasami ucząc się i stosując nowe, zaawansowane techniki sprzedaży, ucząc się jak zarządzać swoją sprzedażą tak jakby to był Twój biznes i poznając efektywne metody zarządzania czasem będziesz w stanie osiągnąć swoje cele szybciej i pobić dotychczasowe rekordy sprzedaży.